Profesjonalna księgowość dla każdego i na każdą kieszeń.

O Biurze Rachunkowym "CYFERBET"

Czym się zajmujemy?

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Posiadamy uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo-płacowych.

Nasza kadra

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Wiedza kadry Biura Rachunkowego CYFERBET jest pogłębiana i aktualizowana ciągłymi szkoleniami, publikacjami, a także konsultacjami z fachowcami z zakresu podatków, kadr i płac oraz ZUS.

Wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi księgowej i doradztwa podatkowego zdobywałam pracując w firmach jako główny księgowy (10 lat) w branżach produkcyjnych, handlowych, transportowych, usługowych.


Beata Czyżak
właścicielka Biura Rachunkowego "Cyferbet"

social
mf rp gus